2360 Litografier
2 st, Efter Zorn, 33x22cm. Signerad
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 februari 2020 -
6155 Litografier
4 st, Efter Zorn, motivet: 24x20
Såld: 450 kr
Såldes den 25 maj 2015 -
5692 Litografier
Såld: 300 kr
Såldes den 2 mars 2015
8239 Litografier
4 st, efter Zorn, Bengtsons litografiska, 25 x 20 ca
Såld: 700 kr
Såldes den 21 oktober 2013 -
9077 Litografier
8 st, efter Zorn, motivets mått: 20 x 15 ca
Såld: 1.400 kr
Såldes den 9 september 2013 -
1055 Litografier
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 maj 2013
4310 Litografier
Såld: 500 kr
Såldes den 19 september 2011 -
5325 Litografier
2 st, efter Zorn, 23x17 resp 29x23
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 augusti 2010